Işıklı Paslanmaz Kutu Harf

Işıklı paslanmaz kutu harf tasarımı alüminyum, paslanmaz krom, bakır gibi malzemeler plaka şeklindeyken, CNC rother veya lazer kesim sistemiyle herhangi bir harfi veya şekli kestikten sonra yanak kısımlarına da aynı malzemeden yapıştırmasıyla beraber ile belli bir kalınlık verme işleminin tümüne denebilir.

Kutu şeklinde oluşturulmuş olan bu çalışmanın içerisine tercih edilen renklerde led döşenerek aydınlatılmasına reklamcılık alanında ışıklı harf denmektedir. Kutu harf tabelalar, birçok çeşitli malzeme ile imal edilen, şirketlerin adlarını ve kullandıkları logolarını çeşitli makineler yardımıyla keserek harf haline dönüştürülen çalışmalardır. Bu tarz uygulamalar şık ve ilgi çekici olduklarından dolayı çok fazla tercih edilmektedir.

Işıklı Paslanmaz Kutu Harf Kullanım Alanları Nelerdir?

Işıklı paslanmaz kutu harf iç ve dış mekanlarda çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Modern ve şık duruşu sayesinde özellikle alışveriş merkezi gibi kapalı alanlarda yoğun şekilde tercih edilmektedir. Bir işyeri için tabelalar olmazsa olmazlardandır. Dışarıdan bakıldığı zaman işyerinin hangi alanda hizmet verdiğini ve işyeri adını tabelalar sayesinde anlarız. Sabit reklam modelleri arasında önemli bir yeri bulunan iş yeri tabela çalışmaları ve daha birçok yerde kullanılabilir.

Kuaförler, mağazalar, restoranlar ve sektör fark etmeden tabela ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılık vererek özel şekilde dizayn edilen ışıklı kutu harf tabela çeşitleri asla paslanmaz, uzun süreli kullanılabilen, dayanıklı olmaktadır.

Işıklı Paslanmaz Kutu Harf Avantajları

Paslanmaz özelliği olmayan ışıklı kutu harf malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen ebat ve yazı karakterinde kesilmesiyle imal edilir. Bu tabela türüyle tabelanızı LES ışıkla aydınlatılarak firmanızın ve logonuzun tabelasını hem şık hem de ışıklı olarak ön plana çıkartabilirsiniz. Günümüzde en fazla tercih edilen uzun ömürlü ve şık bir tabela olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Kutu harf modelleri genel olarak paslanmaz malzemeden üretilir. Bu nedenle dış ortamlarda kullanılmalarda da dayanıklı olmaktadır. İstenilen renkte boyanma şansı vardır ve hem mat hem de parlak olarak üretilebilir. Tüm iç mekân, dış mekanlarda kullanımı bulunan ışıklı paslanmaz kutu harfler istenilen büyüklükte kullanılabilir.

 

xSoftReklam

Tabela ya mı ihtiyacınız var?

Firmanızı ön plana çıkaracak en uygun tasarım ve modelleme için bize ulaşın