Işıklı Kutu Harf

Işıklı harf, müşterilerin isteği doğrultusunda iki ya da üç boyutlu olarak yapılabilen ürünlerdir. Özel tasarım olan bu çözümler firmalar ve işletmeler tarafından daha iyi reklam yapmaya, tanıtımlara izin verdiği için teklif edilir. 

Bu hizmetlerde boyutlar ve ölçüler değişiklik gösterse de ana hatlarıyla büyük bir yapıya sahiptir. Böylece kişilerin gözüne çarpması ve akılda kalıcı olması hedeflenir. Her ne kadar akla sadece eğlence mekanları gelse de daha fazla görünmek isteyen işletmeler, firmalar da tercih edebilir. 

Eğer aldığınız hizmetin iyi olmasını, ilerleyen dönemlerde sorun yaşamamayı istiyorsanız, aldığınız hizmete dikkat etmeniz şarttır. Çağdaş bir vizyon ve dinamik bir yapıyla çalışan XSoft Reklam, birinci sınıf malzeme kullanılarak ürettiği seçenekler ile en iyi çözümleri sunar.

Işıklı Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Işıklı kutu harf imalatı müşterilere özel bir şekilde yapılmaktadır.Bu çözümlerde ilk olarak iletişim kurulması ve karşılıklı bir görüşmenin yapılması gerekir. Böylece ne istendiği, neler yapılabileceği detayları ile beraber görüşülebilir. 

Projenin onayı alındıktan sonra lazer teknoloji kullanılarak, müşterilerin istediği boyutta kutu harfler kesilir. Ardından da gerekli el işçilikleri ile son görünümü verilir. Kutu harf bu şekilde ışıksız imal edilmekte olup ardından ışıklandırma sistemi kurulur.

Bu şekilde hazırlanması ardından yalnızca ayarlanarak, mekana kurulması kalır. Eğer doğru yere yerleştirilirse firmanızı daha görünür yapmanız mümkündür.

Işıklı Kutu Harf Avantajları Neler?

Işıklı kutu harf tabela, firmanızın ya da işletmenizin daha fazla görünür olmasına yardımcı olur. Zira büyük boyutlu ve ışıklı bir yapısı olduğu için size en iyi çözümleri almanızı sağlar. Böylece müşterileri aklında daha fazla kalıcı olmanız mümkündür.

Bunun yanı sıra ışıklı kutu harfler estetik bir yapıya da sahiptir. Eğer daha canlı ve ilgi çekici bir görünüm hazırlamak istiyorsanız, kutu harflerle istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.  Ancak bu avantajları en iyi şekilde görmek istiyorsanız profesyonel olarak çalışan firmaları tercih etmeniz şarttır. 

XSoft Reklam tüm kutu harf imalatı projelerinde birinci sınıf malzeme ve yüksek teknolojiden yararlanarak uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

xSoftReklam

Tabela ya mı ihtiyacınız var?

Firmanızı ön plana çıkaracak en uygun tasarım ve modelleme için bize ulaşın