Araç Kaplama, Giydirme

Araç kaplama folyosu kullanılarak yapılan araç kaplama işlemleri, araca orijinal rengi dışında farklı bir renk, tasarım vermek için gerçekleştirilir. Bu çerçevede mat, şeffaf ya da parlak görünümlerin tercih edilmesi mümkündür. 

Otomotiv satışından sonra gerçekleştirilen bu işlem, aynı zamanda araç giydirme olarak da bilinir. Eğer aracınıza farklı bir görünüm sunmak istiyorsanız, araç kaplama sayesinde her zaman hayal ettiğiniz otomobile kısa sürede kavuşmanız mümkündür.

Araç kaplama bunun dışında birçok avantaja da sahiptir. Böylece işlevsel bir özelliği de vardır. Araç kaplama folyosu günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Eğer en iyi çözümlere ulaşmak istiyorsanız, alanında kurumsal ve profesyonel olarak çalışan XSoft Reklam kısa sürede aracınızı kaplamaktadır.

Araç Kaplama Hangi Avantajlara Sahiptir?

Yeni alınan araçlar bilindiği üzere parlak ve mükemmel bir görünüme sahiptir. Ancak zaman içinde dış etmenler nedeniyle bu ortadan kalkar. Düzenli yıkansa bile özellikle güneş, yağmur gibi etmenler sebebiyle boya solmaya, renk atmaya başlar. Eğer bu durumun yaşanmasını istemiyorsanız, araç kaplama folyosu sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bunun dışında otomobilinizi kendinize özel hale getirmek istiyorsanız, istediğiniz tasarımı kullanabilirsiniz. Böylece kısa sürede hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca araç kaplama işlevsel olarak da büyük bir artı sunar. Bilindiği üzere araçların boyanması, ikinci el piyasasında değerinin düşmesine neden olur. Eğer aracınızı satarken böyle bir olay ile karşılaşmak istemiyorsanız, aracınızı kaplatmanız mümkündür.

Böylece hem istediğiniz rengi elde edebilir, hem de aracınızı satarken değer kaybı yaşanmasını önleyebilirsiniz.

Araç Kaplama Modelleri Neler?

Araç kaplama hizmetleri kişilere özel bir şekilde verilir. Dolayısıyla araç kaplama modelleri standart değildir. Müşterilerin iletişime geçmesi ve hangi rengi talep ettiğini bildirmesi gerekir. Bir renk yerine özel tasarımlar da seçilebilir.

Eğer proje onayı alınmışsa, bir tasarım yapılacaksa önce çizilmekte, ardından da müşteriye onaylatılmaktadır. Bu noktada istenirse düzeltme yapılabilir. Sonrasında ise üretilerek, araca uygulanır.

Her araç için özel verildiği için araç folyo kaplama fiyat değişkenlik gösterir. XSoft Reklam istediğiniz kaplamayı, uygun fiyata birinci sınıf malzemelerle gerçekleştirmektedir.

xSoftReklam

Tabela ya mı ihtiyacınız var?

Firmanızı ön plana çıkaracak en uygun tasarım ve modelleme için bize ulaşın