Hizmetlerimiz

Neler Yaparız?

Cephe tabela bir firmaya ya da işletmeye kendini tanıtmasına yardımcı olur. Her ticari kuruluşun bir reklama ihtiyacı vardır. Bunun için de en başta adını duyurması gerekir. Cephe tabelalar bu bakımdan isminizi daha görünür yapmanızı sağlar. 

Bu ürünler günümüzde geniş kapsamlı bir şekilde tercih edilmektedir. Her sektörde kullanıldığı için bir sınırlaması yoktur. Ancak en iyi çözümleri almak, kendinizi daha iyi tanıtmak ve adınızı görünür kılmak istiyorsanız alanında en iyi çözümleri sunan firmalar ile çalışmanız gerekir.

Teknoloji ve profesyonelliği birleştirerek çalışan XSoft Reklam, ihtiyaçlarınızı ve rakiplerinizi en iyi şekilde analiz ederek, sektörünüzde size... Devamını Oku

Işıklı harf, müşterilerin isteği doğrultusunda iki ya da üç boyutlu olarak yapılabilen ürünlerdir. Özel tasarım olan bu çözümler firmalar ve işletmeler tarafından daha iyi reklam yapmaya, tanıtımlara izin verdiği için teklif edilir. 

Bu hizmetlerde boyutlar ve ölçüler değişiklik gösterse de ana hatlarıyla büyük bir yapıya sahiptir. Böylece kişilerin gözüne çarpması ve akılda kalıcı olması hedeflenir. Her ne kadar akla sadece eğlence mekanları gelse de daha fazla görünmek isteyen işletmeler, firmalar da tercih edebilir. 

Eğer aldığınız hizmetin iyi olmasını, ilerleyen dönemlerde sorun yaşamamayı istiyorsanız, aldığınız hizmete dikkat etmeniz şarttır. Çağdaş bir... Devamını Oku

Işıklı paslanmaz kutu harf tasarımı alüminyum, paslanmaz krom, bakır gibi malzemeler plaka şeklindeyken, CNC rother veya lazer kesim sistemiyle herhangi bir harfi veya şekli kestikten sonra yanak kısımlarına da aynı malzemeden yapıştırmasıyla beraber ile belli bir kalınlık verme işleminin tümüne denebilir.

Kutu şeklinde oluşturulmuş olan bu çalışmanın içerisine tercih edilen renklerde led döşenerek aydınlatılmasına reklamcılık alanında ışıklı harf denmektedir. Kutu harf tabelalar, birçok çeşitli malzeme ile imal edilen, şirketlerin adlarını ve kullandıkları logolarını çeşitli makineler yardımıyla keserek harf haline dönüştürülen çalışmalardır. Bu tarz uygulamalar şık ve ilgi çekici olduklarından dolayı... Devamını Oku

Pilon tabela çeşitleri genel olarak totem tabelalara benzese de birbirinden ayrı iki tabela çeşidi olmaktadır. Totem tabelalar tek veya çift ayak üzerine kurulan tabelalardır fakat pilon tabelalar daha yekpare, düz bir yüzey şeklinde kullanılır. Totem tabelalar içerisinde tek bir firmaya ait olan ürün veya hizmetlerin reklamı yapılırken pilon tabela çeşitlerinde birden fazla firmanın ismi yer alabilir. Genel olarak alışveriş merkezlerinde veya benzin istasyonlarında kullanılan ve reklamdan ziyade firma isimlerinin yer aldığı tabelalardır. 

Pilon tabelalar çift taraflı da kullanılan tabela çeşitleri dış mekân reklam araçları arasında bulunuyor. Üretim malzemesi ise genellikle... Devamını Oku

Eczane tabelası bu işletmelere özel şekilde, yönetmeliğe uygun biçimde üretilen özel çözümlerdir. Bu bakımdan kübik kabartmalı pleksi kutu harfler, taşıyıcı konstrüksiyon olarak tüm elemanlar demir profil malzemelidir. Alt ve üst yatay profilleri 30X302 mm et kalındığında demir profil olup içine su girişini engelleyecek türdedir.

Profillerin hepsi antipas boya ile boyanmakta olup ara taşıyıcı profiller 30X20X2 mm şeklindedir. En fazla 100 cm aralıklar ile alt ve üst yatay profillere kaynak uygulanır. Taşıyıcı karkasın esnememesi için dikey profille yatay profil arasına, 45 derece açıyla en az 30X20X2 mm demir profil payanda kaynatılır.

Bunun... Devamını Oku

Araç kaplama folyosu kullanılarak yapılan araç kaplama işlemleri, araca orijinal rengi dışında farklı bir renk, tasarım vermek için gerçekleştirilir. Bu çerçevede mat, şeffaf ya da parlak görünümlerin tercih edilmesi mümkündür. 

Otomotiv satışından sonra gerçekleştirilen bu işlem, aynı zamanda araç giydirme olarak da bilinir. Eğer aracınıza farklı bir görünüm sunmak istiyorsanız, araç kaplama sayesinde her zaman hayal ettiğiniz otomobile kısa sürede kavuşmanız mümkündür.

Araç kaplama bunun dışında birçok avantaja da sahiptir. Böylece işlevsel bir özelliği de vardır. Araç kaplama folyosu günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Eğer en iyi çözümlere ulaşmak istiyorsanız, alanında... Devamını Oku

Totem tabela çeşitleri yaygın bilinirliği ile beraber ve kullanılabilirliğiyle daha çok yol boylarında uzun mesafelerden markanın, firmaların, iş yerinin görülmesi ve kurumsal kimlik reklamlarında kullanılmasıdır. Totem tabelalar, bu özellikleri nedeniyle malzeme seçiminde, rüzgâr mukavemetinde bilgi ve deneyim ister. Totem tabelalar aynı zamanda ışıklı, ışıksız, güneş enerjili olabilir. 

Totem tabelalarında ve diğer yol tabelalarında trafik güvenliğine engel olmamak, görüntü kirliliği yaratmamak özellikle dikkat edilmesi gerekken unsurlardır. Totem tabela ne demek bakıldığında totem tabelalar markaların karakteri ve ilk intibalarıdır. Görünürlüğü ve tercih edilirliği arttıran tabelalar, mal ve hizmetler, yer ve yön hakkında... Devamını Oku

Tak tabela çeşitleri özellikle site girişi, fabrika girişleri, okul girişi gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Tabelalar günümüzde en sık kullanılan ve işyerinizin marka ve isim bilinirliğini gösteren, firmanızın tanıtımını müşteriye en iyi şekilde ulaştıran ürünler olarak ön plana çıkıyor. Tabelalar dışarıdan dükkanınızı temsil eden önemli detaylara sahip ürünlerdir. Estetik ve şık görüntüsü sayesinde kusursuz bir görünüm kazandırır ve istediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda ürünlerle hizmet sunulur.

Günümüzde dijital platformun desteği ile reklam tabela sektörü büyük bir gelişme göstermiştir ve tabela modelleri işyerinizin marka ve isim birliğini gösteren, firmanın tanıtımını müşteriye en iyi... Devamını Oku

Çatı tabela yüksek bina alanlarında uygulanan bu tabelalar dikkat çekmeyen işletmelerin tercih ettiği, tasarım olarak çarpıcı olan tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Çatı tabelası hangi alanlarda kullanılır, avantajları genel olarak bakıldığında çatı tabelaları yüksek alanlara monte edildiği için gösteriş olarak zengin görüntüye sahiptir. En uzak alanlardan dahi görülebilen bu tabelaların üretim sürecinde çeşitli malzemeler kullanılır.

Yüksek alanlara monte edilen çatı tabelaları diğer tabelalara göre daha fazla kişi tarafından görülür. Bu tabelalar tasarım ve büyüklük olarak kolay göze çarpar ve bu nedenle dizayn edilme sürekli sağlam ve iyi olmalıdır.

Çatı Tabelası... Devamını Oku

Dijital baskı dijital ortam içerisinde bulunan metinlerin ve görsellerde çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine denir. Materyaller üzerine baskı yapmayı sağlayacak birçok farklı yöntemden sadece biri olmaktadır. Genellikle küçük çaplı olan baskı işleri için tercih edilir ve ofset baskıya kıyasla daha maliyetli fakat hızlı bir yöntemdir. Diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunur bu durumda insanların kafasında birçok soru işareti oluşturmasına neden olur. 

Dijital baskı, dijital tabanlı görüntüleriyle beraber doğrudan olarak çeşitli ortam alt tabakalarına yazdırma işlemi olmaktadır. Ofset baskıdan farklı olarak baskı plakasına gerek olmaz. Masaüstü yayın dosyaları ve PDF... Devamını Oku

Tabela, dikkat çekmek isteyen işletmelerin en fazla ihtiyaç duydukları ürünler arasındadır bu nedenle birçok işletme günümüzde kazandıkları paraların bir kısmını reklam ve tanıtım alanlarına ayırırlar. Müşterilerin dikkat çekerek daha fazla gelir elde etmeyi hedeflerler böylece şirketlerin devamlılığını sağlayabilirler.

Reklam ve tanıtımlar için de oldukça değerli bir konumda bulunan tabela çeşitleri bilgi vermek, yönlendirmek, tanıtmak için genellikle dış mekanlarda belirli olan kalıplar haline monte edilerek kurulan platformlara tabela adı verilir. Xsoft Reklam, tabela sektöründe kendini ve teknolojisini geliştirerek çağı yakalamış, görsellik seviyesini en üst düzeye çıkarmıştır. Tabela markaları arasında ve dijital reklamlarda öncü firmalardan olarak tüm tabela ihtiyaçlarınıza karşılık sağlıyor.

xSoftReklam

Tabela ya mı ihtiyacınız var?

Firmanızı ön plana çıkaracak en uygun tasarım ve modelleme için bize ulaşın